آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(4)
4 ستاره:
 
(0)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
4 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
5.0 stars
(5.0)

نظر از: طوباي محبت [عضو] 

5 stars

خیلی درسته ولی……
سخته که فقط دنبال نگاه خدا باشی و بس
خیلی سخته…..

1398/05/07 @ 23:08

نظر از: ... [عضو] 

5 stars

ولی امکان پذیر :)
ولی شیرین :)

1398/05/08 @ 07:43

نظر از: یاس‌کبود۱۴ [عضو] 

5 stars

یاد وصیت‌نامه شهید مدافع حرم نوری افنادم با وجود سن کم خیلی قشنگ گفته که از تو تعریف می‌کنند…

1398/04/22 @ 09:51

نظر از: ... [عضو] 

5 stars

یاد شهدای عزیزمون گرامی
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم …ز
باید به توصیه های امام راحل عمل کنیم و با این وصیت نامه ها راهمون رو سریع تر باز کنیم .
ممنونم خواهری :) ک یاد شهدا کردی :)
___
امام خمینی(ره): این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند مطالعـــه کنید، پنجـاه سـال عبادت کردید و خدا قبول کند ،یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید.

امام خامنه ای مدظله العالی :
این وصیت نامه هایی که امام می فرمودند بخوانید ( وصیت نامه شهدا) من به این توصیه ی ایشان خیلی عمل کرده ام. هرچه از وصیت نامه های همین بچه ها به دستم رسیده ـ یک فتوکپی، یک جزوه ـ غالباً من اینها را خوانده ام؛ چیزهای عجیبی است.
ماها واقعاً از این وصیت نامه ها درس می گیریم. این جا معلوم می شود که درس و علم و علم الهی، بیش از آن چه که به ظواهر و قالب های رسمی وابسته باشد، به حکمت معنوی ـ که ناشی از نورانیت الهی است ـ وابسته است.
آن جوان خطش هم به زور خوانده می شود، اما هر کلمه اش برای من و امثال من، یک درس و یک راهگشاست و من خودم خیلی استفاده کرده ام. 1370/6/27

1398/04/22 @ 14:36


فرم در حال بارگذاری ...

 
چند کلمه ای خط خطی با شما
هـــر ذهـــن عالمـــی دارد. و ایــن خـط خطــی هـای عالــم ذهــن مــن است... شایــد..... مــن همیــشه گیـرم بیـن شــدن و نـــشدن و عــادتـــ کــردم کــه بــسپارم خــودم را بــه دستـــ تــقدیــر شایـد بـپرسیــد چـــرا؟؟؟ خاطراتـــ را بــخونـید شایــد هم عقیــده شدیــم :) ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ قابل تـوجه خوانندگان عزیز این نوشتاری که هم اکنون می خوانـید صدای خط خطی های ماستــ :)) در این وبلاگ قرار نیست شاهکار ادبی رقم بخورد اینجا فقط خط خطی هایی صورت می پذیرد . همیــن :) مدیران این وبلاگ می گویند اصلا نوشتن نمی دانندو به همین علت و فقط برای دل خودشان خط خطی کردن را آموختند!! __________________________________________ در کـــل بـــه وبـلاگـــ ما خوش آمدیـــد..... دوستــ داشتید شما هم خط خطی کنید و بـرای ما ارسال کنید ، پذیرای خط خطی های همه عزیزان مـی باشیم.
جستجو